Kingitus koolilõpetajale

Mida kinkida koolilõpetajale?

Ja ongi juba käes suur lõpetamiste hooaeg. Alustavad kõige pisemad lasteaia lõpupidudega. Neile järgnevad põhi- ja keskkoolilõpetajad ning kohe kannul ülikooli lõpupeod.
Möödunud korral rääkisime sellest, mida võiks kinkida õpetajale. Sel korral võtame jutuks aga usinad koolilõpetajad.

Miks kingitus koolilõpetajale?

Üha populaarsemaks on kujunenud ühe suure verstaposti läbinuid meeles pidada kingitusega selle tähtsa hetke tunnustamiseks. Kingikoti sisu on aga olnud meie kogemustele tuginedes väga varieeruv. Järgnevalt toomegi teile mõned mõtted, mida võiks päevakangelase au sees hoidmiseks kingikotti pista ja teie valikuid lihtsustada.

Kingitus lasteaia lõpetajale

Kõige pisematelt pakub tihtipeale enim rõõmu just mängu ja lusti pakkuvad kingid. Nendeks sobivad hästi nutikad tegevuskaardidlauamängud  või näiteks armsa sõnumiga kaisuloomad.


Ja kindlasti võiks kingikotis leiduda miskit magusat. Ütles ju tuntud lastelaulgi, et „Täna sööme komme, homme sööme komme, komme sööme üle-üle-ülehomme!“. Vahva ja kindlasti elevust tekitav oleks peenralt saadavate lilledega koos kinkida sõnumiga magusaid mandleid belgia šokolaadis või kommipurk!

kommikarp-koolilopetajale-belgia-shokolaadis-mandlid

Üks tore mõte on võtmehoidja. Sageli on just kooli minek see aeg, mil laps astub justkui iseseisvasse ellu. Kui varasemalt viis ja tõi lapse lasteaiast lapsevanem, siis nüüd tuleb tal hakata omapäi kooli ja kodu vahet käima. Selle tähtsa teetähise puhul oleks võtmehoidja igati paslik valik.

Hästi sobib selleksvõtmehoidja, mida kaunistab näiteks perepilt. See saadab last tema käikudel ja koduigatsuse peale tulekul kutsub end ka vaatama.

Samamoodi on kooli minek alguseks ka rahamaailmaga tutvuse tegemisel. Niisiis oleks lõpukingiks sobilik ka päris oma esimese rahakoti saamine. Vanarahva uskumuse kohaselt ei tohi rahakotti aga kunagi tühjana kinkida, vastasel juhul tood vaesuse majja. Seega tasuks seemneks sisse pista ka rahakupüür!

Kingitus põhi- ja keskkoolilõpetajale

Sellesse ikka jõudnud neidude ja noormeeste huvid on juba üpris laialivalguvad. Kuid tänapäeval ei saa üle ega ümber kõikvõimalikest tehnikavidinatest. Seega on omal kohal kindlasti noorte seas populaarsed akupangad. Ikka selleks, et „eluliselt“ oluline nutivahend ebasobival hetkel tühjaks ei saaks.

Samuti on paslik kingitus ehe. Populaarsed on trendikad käevõrud, mida leidub nii metallist, nahast, puidust kui paelast.

kaevoru-koolilopetajale

Kui soovite kinkida praktilist ja samas ajatut lõpukingitust, siis vee puhastaja hõbe 999. noorte seas on pop oma veepudelit kaasas kanda. Juba ammustel aegadel teati, et hõbe suudab tappa baktereid ega lase veel roiskuma minna. Väärismetallina (proov.999 hõbe !) säilib hõbetilga väärtus aastaid!

Mida kinkida lõpetajale – raamat. SEIK on teile abiks – 100 asja, mida koolilõpetaja lõpuks ometi teha saab.

Väga populaarne on kooli lõpetamise puhul kingituseks motivatsiooni-märkmik, mis aitab mõtestada kooli lõpetaja võimalusi, ootusi ja unistusi.  Seik on tulnud välja eneseteadlikkuse päevikuga –  teejuht iseendast teadlikuks saamise teekonnal ja produktiivsuspäevikuga, kuhu on koondatud erinevad meetodid, mille abil planeerida enda aega ning organiseerida tegevusi ja mõtteid. Kui sõbrana lähed lõpetajale lilli viima, siis lisa väike kingitus – sõbrapäevik.

Kingitus ülikooli lõpu puhul

karikas-kooli-lopetaja-1-2

Trenditeadlikele noortele soovitame äärmiselt populaarseid ja stiilseid aksessuaare. Vaieldamatu hitt-toode on puidust käekell. See on ühtlasi nii praktiline kui noobel. Mõned noored on öelnud, et seltskonnas on selle omamine lausa staatuse sümboliks.

Ka mitmed teised aksessuaarid on tervitatavad. Seetõttu pakume ka meie laia valikut kaelakeesid, kõrvarõngaidmansetinööpe ja palju muud.

Kuid hea vastuvõtu osaliseks on saanud ka häid soove ja tarkuseteri sisaldavad purgid-pudelid. Neisse on kokku kogutud palju positiivset ja meeldivat olemist toetavaid Eesti vanasõnu – toeks edasiminekul ning abiks kurbuses ja argihalluses.

Tulevastele juhtidele on meil eraldi pakkuda aga juhtimistarkuseid  täis purk. Ikka selleks, et iga päev õigeid otsuseid vastu võtta ja motivatsiooni edasiliikumiseks saada.

Kokkuvõtteks

Lai kingitustemaailm võib silme eest kirjuks võtta. Sel aastal on popid külmkapi magnetid, millele on graveeritud tarkusetera – magnet koolilõpetajale. Kui aga veidi enam kingisaaja pealemõtlema hakata, selgub tihtipeale, et just temale sobiva kingi valimine ei olegi nii keeruline. Tuleb vaid pisut nö. taustauuringut teha, tema huvidesse süveneda ja õige kink ongi üles leitud!.

Soovime teie kallitele lähedastele mõnusaid kordaminekuid uutes hariduslikes ja töö poolt esitavates väljakutsetes!