Meist

Meist
Meie lugu
Meie perefirma avas 2002. aastal Tartus E-Kaubamajas poe. Sisustuskaubamajas oma senise ampluaa – nahktoodete ja märkmikega – silma ei paista, mistõttu vajasime laiemat tegevusvälja. Mõttetalgute tulemusena sündis Kingituste Kiirabi. Kui 2005. aastal valmis e-pood, siis lühenes kaubamärk kingiabi.ee-ks.
Mulle on alati olnud südamelähedane puit, sepis ja naljakad kingitused. Anneli naudib disaini ja kvaliteeti. Nii saidki meist käsitöö ja Eesti disaini müüjad. Tasapisi oleme püüdnud ka ise koos sõpradega uusi ning huvitavaid kingiideesid välja mõelda.

Anneli ja Hannes Tamme
Kingiabi
Annelyst
Annely lugu
Uskumatu, kui selgus selle loo kirjutamisel, et septembris saab täis 18 aastat Kingiabis. Kingiabi pood on selle aja jooksul Lõunakeskuses 5 korda asukohta vahetanud. Peab ütlema, et iga korraga on kauplus suuremaks ja ilusamaks läinud ning kingituste valik avardunud.

Mulle meeldib siin olla, püsikliendid tunnevad mind juba nägupidi. Ütled kingiidee ja meelde tuleb esimesena Kingiabi. Alati on hea tunne, kui saan aidata sobiva kingituse leidmisel. Kingitus mehele – oled õiges kohas. Tore on tunda, kui ostja on rahul ja meie ühise valiku üle rõõmus. Mind võite leida oma lemmiktööd tegemas – poe vaateaknale uusi põnevaid tooteid välja panemas.

Ikka oma vanas heas Kingiabis teid ootamas

Annely Marjapu