KKK

Kui kiiresti tuleb kaup kohale?

Järgmisel tööpäeval.

Kui sooritate ostu enne kella 16. Meil on kõik tooted Lõunakeskuse poes olemas, paneme paki Omniva või Smartpost pakiautomaati. Omniva ja Smartpost on lubanud, et toimetab selle kohale eeldatavalt järgmisel päeval (v.a pühapäev). Nii Omniva kui Smartpost: Nädalavahetustel ja kõrghooajal võib kohaletoimetamine võtta pisut rohkem aega. 

Kas teie e-poes on kauba kättetoimetamine tasuta?

Jah, kui tellimuse summa on üle 30€ ja kasutate pakiautomaati, siis saatekulu ei lisandu.

Jah, kui tulete Tartusse Lõunakeskuse Kingiabi poodi ise kaubale järele.

Kas saab teha tellimuse teise inimese (kingisaaja) nimele?

Jah!

Palun kirjutage lahtrisse Tellimuse vormistamisel Lisainfo Märkused tellimuse kohta, et paki saatmise andmed on kingisaaja omad. Saatja ja maksja olen nimi, telefon, e-mail.
Kui olete püsiklient ja tellimise lahtrid on eeltäidetud, siis palun kirjutage lahtrisse LIsainfo Märkused tellimuse kohta:
kui saadate pakiautomaati, siis: kingisaaja nimi, telefon, e-mail;
kui saadate kulleriga, siis lisaks ka aadress, postiindeks.

Kas saadate mulle tellimuse kinnituse?

Jah.

Kui olete meilt ostnud, siis tuleb teile 3 teadet – 1. oleme teie tellimuse kätte saanud, 2. oleme teie paki teele pannud ja 3. kui olete paki kätte saanud, siis palume teilt tagasiside.

Tellisin paki kulleriga, kuna mulle helistatakse?

Smartpost kuller helistab enne paki kohale toimetamist. Teile saadetakse paki kättetoimetamise päeval SMS või e-mail, kus on kirjas kättetoimetamise vahemik. Kui kuller ühendust ei saa: https://itella.ee/eraklient/eraklient-info-abi/kuller/kuidas-saan-paki-katte-kui-mind-kodus-ei-ole