Jalgpalli EM teleri ees

Kõik vajalik täiuslikuks jalgpalliõhtuks!

Kas jalgpall on vallutanud ka sinu kodu teleekraani? Tundide kaupa vaatamist, põnevat kaasaelamist ja rohkelt närvipinget. Tuleb tuttav ette? 🙂

Vaatasime (jalgpalli) pilguga oma tootevaliku üle ning tegime nimekirja asjadest, mis sobiksid suurepäraselt ühe mõnusa matši juurde. Naudid sa seda siis üksi, pere või sõpradega. Kõigile leidub miskit!

Mida selga panna?

See on küsimus, mis paelub paljusid. Eriti just naissugu. Seega alustame riietest. Vaatad sa mängu kodus, sõprade juures või pubis, kõikjale sobib suurepäraselt üks tore rahvusvärvides särk. Jah, Eesti meeskond ei ole EM-il esindatud, kuid see ei tähenda, et pluusi kanda ei või 🙂

Jahedama õhtu korral pakume peale tõmbamiseks ka mõnusat pehmet pusa.

pusa Estonia

Kust süüa ja juua?

Nüüd, kui keha on väliselt kaetud, on aeg mõelda sisemise täitmise peale. Toidukraami meie toodete seast veel ei leia (välja arvatud kuivatatud mango jm puuviljad), küll aga rohkelt neid vahendeid, millelt neid hõrgutisi tarbida.

Mis oleks üks korralik jalgpalliõhtu ilma mõnusate snäkkideta? Suure hulga snäkke mahutab asjalik puidust kauss. Kusjuures neid leiab nii tammepuust, saarest kui kasepahast.

Keelekastet ja jahutust oleks ka vaja…

Stiilne karahvin, mille sisse sobib energia saamiseks ja selle säilitamiseks pika matši lõpuni värskelt pressitud mahl. Apelsin, sidrun, laim, greip – mida iganes.

Ja kui joogid on vaja kiirelt maha jahutada, aitavad sügavkülmast võetavad viskikivid.

Kui plaanid aga üle pika aja kraadiga jooke tarbida, soovitame selleks kasutada viskiklaasi. Siis on kindel, et kui hakkab keeruliseks minema hüpopotomonstroseskvipedaliofoobia sõna välja lugemine, oleks viimane aeg piiri pidada!

Ennustamine

Mängu vaatamine on ju veelgi põnevam kui enne mängu sõpradega lõppseis ennustada ning loota, et just sinu pakutud lõppskoor täide läheb. Kõikide pakutud tulemused saab kirja panna märkmeplokki. Kui lõppseisu ennustamine liiga keeruline tundub, aitab sind hädast välja ennustaja pastakas. Ja muidugi tuleks parimat ennustajat turniiri lõpus premeerida – karikas on väga stiilne.

Aga kui poolaeg on?

Ka selle peale oleme mõelnud. Et seda aega sisukalt täita ja miks mitte ise taktikalisi käike välja mõelda ning läbi arutada, tasub endale koju soetada magnetmäng “Jalgpall”. Nii nagu päris jalgpallis, on ka selles mängus eesmärk saada pall esimesena vastasmeeskonna väravasse. Ja et asi ikka veel põnevam oleks, on mängus ka karistuslöögid!

Kokkuvõtteks

Soovime sulle mõnusat rohkelt üllatusi ja positiivseid emotsioone täis jalgpalli EM-i. Nagu öeldakse – las tugevaim võidab! Kuid pead ei tasu norgu lasta, kui see ei ole sinu lemmik meeskond. Mis kehvasti see uuesti ja juba 4 aasta pärast on uus võimalus!

Kui see pea aga hakkab väga ära vajuma, soovitame kasutada rahvusmustris kaelapatja 🙂

kaelapadi RAHVUSMUSTER