E-pood

Suurepärane kingitus merega seotud inimesele!

Kauni läikega pootsmani vile  on valmistatud vasest ja messingust. Vile on puidust karbis, millel on kulla läikega ehisdetailid.
Karp on valmistatud India roosipuust.

Pootsmani vile on kõvera piibu sarnane vile, millega purje- ja sõjalaeval antakse signaale ja käsklusi.
Vile triller eelneb suusõnalisele käsklusele. Pootsman ja korrapidaja kannavad vilet ketiga kaelas ning tavakohaselt peavad vile ja kett särama.
Pootsmani vile võeti kasutusele 16. sajandil. Algul oli ta admirali, siis kapteni seisusese. Mõnes riigis on kasutusel ka samalaadsed ohvitseride viled,
millega antakse auavaldussignaale või juhitakse laevu manööverdamisel.

Pootsmani vile sobib kinkimiseks merd armastavale mehele, isale, lapsele, poisile, sõbrale või vanaisale. Vajalik kingitus nii meremehele, matkajale.

Tore kingitus sünnipäevaks, isadepäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks.

Vile suurus on 2 x 12 x 2,5 cm.

Ketiga pootsmani vile on brändipakendis.

pootsmani vile ketiga (messing, vask)

kingitus mehele

9.88 

pootsmani vile - võtmehoidja 8cm puidust kinkekarbis

9.88 

pootsmani vile - võtmehoidja 8cm puidust kinkekarbis

Suurepärane kingitus merega seotud inimesele!

Kauni läikega pootsmani vile kujutav võtmehoidja on valmistatud vasest ja messingust. Võtmehoidja on puidust karbis, millel on kulla läikega ehisdetailid. Karp on valmistatud India roosipuust.

Pootsmani vile on kõvera piibu sarnane vile, millega purje- ja sõjalaeval antakse signaale ja käsklusi. Vile triller eelneb suusõnalisele käsklusele. Pootsman ja korrapidaja kannavad vilet ketiga kaelas ning tavakohaselt peavad vile ja kett särama. Pootsmani vile võeti kasutusele 16. sajandil. Algul oli ta admirali, siis kapteni seisusese. Mõnes riigis on kasutusel ka samalaadsed ohvitseride viled, milega antakse auavaldussignaale või juhitakse laevu manööverdamisel.

Toode sobib kinkimiseks merd armastavale mehele, isale, lapsele, poisile, sõbrale või vanaisale. Vajalik kingitus nii meremehele, matkajale.

Tore kingitus sünnipäevaks, isadepäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks.

Mõõdud: 2 x 2,5 x 8 cm.

Pootsmani vile on brändipakendis.

Kategooria:
Brand: -