E-pood

Kingitus: mängusõbrale, sõbrannale, sõbrale, vennale, õele.
Tähtpäev: sünnipäev, meestepäev, naistepäev, tüdrukuteõhtu, sõbrapäev, jõulud.

Seltskonnamäng ” OU MAI GAAD” on lõbus ajaviide, mille käigus tunnistavad mängijad üles piinlikke tegusid oma elust. 

Eriti julge seltskonnamäng Ou mai gaad! on palju piinlikum, hullem ja julgem kui noorte seas populaarne aus mäng Appi kui piinlik! Seega, kes julgeb, see mängib. Külma närvi, ausust ja huumorit kõigile! Kui tõesti julgete, siis nüüd saate oma seltskonnas kõik ausalt üles tunnistada ja küllap leiate üksteise kohta nii mõnegi naljaka või uskumatu fakti, mida te varem ei teadnud.

Mängureeglid: Mängu on võimalik mängida nii kinniste kui lahtiste kaartidega. Enne mängu algust tuleb see otsustada. Kinniste kaartidega mäng sobib tagasihoidlikumale seltskonnale, kes ei soovi kõiki tegusid päevavalgele tuua. Lahtiste kaartidega mäng on soovituslik julgemale seltskonnale, kuna annab võimaluse üksteise kohta rohkem põnevat infot saada. On ka lisaversioon, mis on suurepärane valik, kui soovite teada saada, kui hästi seltskonnas olijad üksteist tunnevad. Selles versioonis ei vastata küsimustele mitte enda kohta, vaid püütakse ära arvata vastuseid teiste mängijate kohta.
Igal kaardil on kirjas küsimus, kas siis lõbusad, piinlik või julged. Mõnedega küsimustega tuleb nõustuda, teistele vastu vaielda.  

Komplektis on: 100 küsimuskaarti, millest igaühel kirjas küsimus. Lisaks 4 tühja kaarti, millele saab ise väljamõeldud küsimuse kirjutada ning 8 vastusekaarti (EI-JAH).
Vanusepiir: 18+ Mäng ei sobi alaealistele, kuna sisaldab palju küsimusi ainult täiskasvanute elust. 
Mängijate arv: 3+
Mängu kestus: 20-40min
Karbi mõõdud: 6 x 9,5 x 4 cm

Ou mai gaad (seltskonnamäng)

kingitus mehele, kingitus naisele

11.50 

10 laos

Kategooria:
Brand: -