E-pood

Väike kingitus: maitsev küpsis õnnetoova sõnumiga! Ühel küljel on eesti-, teisel ingliskeelne. Osta 10 korraga, saad soodustust! 

Krõpsuv küpsis sedelikesega, millel mõttetera, hea sõnum või naljakas ütlemine (ei tohiks juhtuda, et saate kaks ühesugust, sest eestikeelseid õnneküpsiseid on 308 erinevat).

Õnneküpsistel on huvitav ajalugu: Legendi järgi sündisid need 14.sajandil, mil Hiinat valitsesid mongolid. Hiina revolutsionäär Chu Yuan Chang kavandas ülestõusu. Oma ideede pooldajatele sõnumite saatmiseks kasutas ta traditsioonilisi Hiina lootoseseemnetest valmistatud kreemitäidisega koogikesi. Kreemi asemel pani ta koogikeste sisse riisipaberil sedelid salajaste sõnumitega. Ülestõus õnnestus ja alguse sai Ming dünastia. Tänapäevaste õnneküpsiste levik sai alguse 1900ndatel aastatel San Fransiscost, kui Makoto Hagiwara pakkus Japanese Tea Garden külastajatele lisaks teele ka küpsiseid, mille sisse oli pandud väike sõnum. Hiina restoranides pakutakse eine lõpus õnneküpsiseid.

Küpsis on kuldses pakendis, mille mõõdud on 6,5 x 10 x 3 cm.

Säilitada kuivas ja jahedas.

Koostisosad: nisujahu, vesi, suhkur, taimeõli, söögisooda E500, sojaletsitiin E322. Toode on kunstlike värvainete- ja säilitusainetevaba.  Ei sisalda loomseid saaduseid ega pähkleid.  Kõik koostisosad on GMO vabad.

Netokaal: 6,5 g x 10

Toitumisalane teave 100g: energiat 318 kcal valgud 6,6g rasvad 1,5g süsivesikud 69,6g millest suhkrud 28,5g

Toodetud Euroopa Liidus.

õnneküpsised 10 tk eestikeelse sooviga

kingitus mehele, kingitus naisele

Original price was: 7.60 €.Current price is: 5.98 €.

Kategooria:
Brand: Kingiabi