kingiabi@kingiabi.ee
Tel 6 00 55 13
Tel 7 33 94 40

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

SÕRMUS RISTIKHEIN

Vaata pilte (2)

Hind: 38,70€ tk.
Mõõdud (cm): reguleeritav
Kirjeldus: Kollektsioonis oleva lille juures on lillekeel, mille tähendus ulatub tagasi 19.sajandi algusesse, kui lillede kinkimisega väljendati oma sügavamaid tundeid. 1818.a. avaldati Prantsusmaal esimene raamat lillekeelest, mis põhines lillesümboolikal. Kodanlikes salongides kasutati , et äratada tundeid teises inimeses või väljendada enese tundeid. Lille sõnaraamatuid hoiti käeulatuses, et veendudasaabunud lillebuketi tähenduses. Lilledest said tunnete saadikud. Lilled mängisid tähelepanuväärset rolli tunnete väljendamisel, aga ka rõõmsate ja kurbade uudiste laialisaatmisel. Ka lille värvile omistati kindlaid tähendusi. Sajandeid olid punased roosid armastuse ja kiindumuse sümboliks, valged liiliad puhtuse võrdkujuks ja sinised lilled truuduse ja romantika märgiks.
Lillehted on tehtud käsitööna ehtsatest lilledest ja 925 prooviga hõbedast. Värskelt korjatud lilled on pandud akrüülvaiku, et lilleilu jätkuks aastateks. Iga kollektsiooni ehe on sama unikaalne kui inimese sõrmejälg.
Läbi ajaloo on neljalehelist ristikheina peetud õnne toovaks sümboliks. Igal lehel on eraldi tähendus: usk, lootus, armastus ja õnn. Siiani usutakse, et väga haruldase neljalehelise ristikheina leidmine on hea õnne märk.Sarnased tooted »
Saada sõbrale »

RISTIKHEIN, SÕRMUS


käekett RISTIKHEIN kõrvarõngad RISTIKHEIN sõrmus MEELESPEA sõrmus MOON
käekett RISTIKHEIN kõrvarõngad RISTIKHEIN sõrmus MEELESPEA sõrmus MOON
29,80€ 27,60€ 38,70€ 38,70€
UUDIS TOP

sõrmus RISTIKHEIN
sõrmus RISTIKHEIN
38,70€

Tallinn

Suur-Sõjamäe 4
I korrusel Lennujaama poolses küljes Euronicsi kõrval
E-P 10-21
tel 56 836 205
tallinn@kingiabi.ee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee