kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus tublile naisele

Eelmisel korral jagasime mõtteid ja soovitusi meeste teemadel. Sel korral on fookuses naised.

Nagu ka meeste puhul, katsusime ka naisi omavoliliselt veidi raamidesse suruda ja mõtlesime neile välja „teemad“. Kuid otseloomulikult oleme me kõik kordumatud ja kõige parema kingi saab siiski inimest ennast tundes ja teades, mis teda huvitab, millised on huvid, mis tal kodus juba olemas on ja nii edasi. Kuid väikeseid vihjeid saavad kindlasti kõik ka allolevast artiklist.
Kui sul on oma soovitusi ja häid näpunäiteid, jaga neid julgelt meiega!

Mida kinkida Saunanaisele?

„Naised saunas rääkisid...“. See on küll veidi mõruda maitseline ja halvema tähendusega väljend, kuid annab aimu sellest, et juba ammustest aegadest on naised ja saun koos käinud. Ja kui neil on veel aega arutada igasugu maailma teemadel, tähendab see seda, et saunas ei käidud lihtsalt kiirelt pesemas. Üks korralik naistesaun sisaldab endas rohkelt iluprotseduure ja rituaale.

Seega, alustame sellest, et saunanaisele kulub marjaks ära üks korralik saunamüts. Ikka selle jaoks, et oma kauneid kiharaid kuuma eest varjus hoida.
saunamuts
Et kogu seda rahu, vaikust ja mõnusat olemist veelgi hubasemaks muuta, kuulub saunanaise arsenali kindlasti ka leilivõlur. Nii nagu saunanaise kodus valitseb kord, on see ka tema saunas. Seega üks kena ja praktilise disainiga aroomipudeli hoidja on kinkimiseks alati hea valik. Vihjena olgu öeldud, et Eesti saunatajate meelisaroomideks on kujunenud õun, jasmiin, roheline tee ja lavendel.

Kui nüüd meeldiv keskkond on saavutatud, tuleb asuda asja kallale ehk siis keha puhtaks! Kogu selle keemiat täis pesuvahendite hulgas on endiselt au sisse jäänud naturaalne, kodune ja äärmiselt mõnus saunamesi. Meel on nahka puhastav, värskendav, toniseeriv, niisutav, jumet säilitav ja elastsust andev toime. Meie pakutav saunamesi sisaldab ka tilgakest männitõrva ja linaõli.

Mida kinkida Nutinaisele?

Ei, ei, me ei pea siinkohal silmas tarku ja nutikaid naisi. Miks? Põhjus lihtne – kõik naised on omal viisil nutikad ja targad, seega eraldi kategooriat nende jaoks vaja ei ole!

Meie peame silmas siin aga neid naisi ja nende kinke, kelle elu sõltub paljustki nutiseadmetest. Siin on otseloomulikult A&O see, et nutivahendid pidevalt täis oleks. Ja selleks on üks väga vahva abivahend – akupank.

Suur osa päriselust hakkab virtuaalsega segunema. Pidev vajadus kiire info ja suhtluse järele pole kellelegi võõras. Tegusal ja palju liikuval naisel peaks alati leiduma käekotis sahtlike akupanga jaoks. Iial ei või teada, millal jutt või suhtlus pikemaks läheb ja telefoni või läpaka akunivoo nulli poole kihutama hakkab. Väike akupank võib osutada suurt abi strateegiliselt tähtsal hetkel.
bobby seljakott
Õppivale ja praktilisele naisele on suurepärane kaaslane Bobby seljakott. Sellel on palju häid lahendusi kergest kaalust kuni vargakindla materjalini. Kotil on rohkelt erinevaid funktsioone ja taskuid, sealhulgas välise laadimise USB pesa.  Nägus disain pealekauba.

Mida kinkida Ärinaisele?

Mida kinkida naisele, kellel justkui kõik võimalused omale asjade soetamiseks olemas? Eks ikka midagi klassikalist!

Disaineri tööna valminud Vetka siidsall, mida on max 5 eksemplari. Lisaks soliidsusele ja praktilisusele on tegu ka ajatu aksessuaariga. Valida on mitme mustri vahel. Üks sall on kujundatud nii, et siidisalli saab leidlikult sobitada erineva riietusega - iga nurk on eri tooni. Või hoopis rõivaid siidsalliga?

Äri nõuab liikumist ja reisimist. Lennufirmad kimbutavad järjest rohkem pagasikaalu piirangutega. Et mitte hätta jääda, on päästjaks väike ja kompaktne kohvrikaal, mida on mugav ja praktiline reisile kaasa võtta. Saate juba hotellis teada, kas kõik kingitused mahuvad ühte kohvrisse.

termostass
Mitmel pool Euroopas käiakse isegi kohvikus oma kohvitassiga, et keskkonda hoida. Ergas elutempo nõuab nobedaid kohvipause ja personaalne termostass võimaldab oma tegevusi kiirendada. Pealegi välistab see ühekordsete joogitopside kasutamise, millega teeme loodusele pai.

Aga mida kinkida Sõbrannale?

On vana tõde, et kolm on parem kui üks. Kolm ühes on just praegu lausa võrratu kingitus. Küllap on sul päris mitu sellist sõbrannat, keda meeldejääva ja praktilise kingitusega üllatada. Naisel võib ehteid olla ikka vastavalt meeleolule ja päevale. Kui sõbrannal on juba Olla käevõru, siis saab valida kas kuldse, hõbedase või roosa kullaga käevõru. Ajatu ja armas.
olla käevõru 
Eesti ehtekunst on kõrgtasemel. Silva ehted on unikaalsed, sest väärtustavad kohalikku kaunispuitu. Oma ja lähedane on ikka soojem, kui võõras ja kauge. Kas teadsid näiteks, et Eesti aedades kasvanud ploomi puit muutub ajapikku roosaks.

Mõnikord tahab isegi sõbranna kinnitust, et ta ikka on parim. No mis võiks veel parem olla, kui kinkida talle shokolaadikarp kirjaga „Parimale sõbrannale“. Kui hästi läheb, maiustate koos kohvi kõrvale.Aga mida kinkida sportlikule naisele?

Aga mida kinkida sportlikule naisele?

Paljude naiste nädalasse kuulub mõni sportlik tegevus. Pingutus ajab jooma ja tavaline vesi on parim janukustutaja. Oma personaalne joogipudel on seega vältimatult vajalik. Hea, kui see on meeldiva disainiga ja mugav kasutada, soovitame XD Designi veepudelit.

joogipudel

Õhtune teejoomine pole veel Brexitit saanud ja kuulub paljude repertuaari. Lisaks heale aroomile ja toniseerivale maitsele ei tee paha ka teekannu pilkuköitev välimus ning kasutamise käepärasus.

Värskendust on sageli vaja ja vee joomine puhastab organismi. Kvaliteetsest tritan’ist (kerge ja vastupidav) valmistatud kann mahutab 2 liitrit vett. Sõela saab lisada marju, puuvilju, jääkuubikuid, kurgiviilu. Kannu on lihtne osadeks võtta, puhastada ja kokku panna. Saab kasutada ka sõelata. Lisaboonuseks on kannu pilkuköitev välimus ning kasutamise käepärasus.

Aga mida kinkida Naabrinaisele?

Tundub veidi konksuga küsimus? Seda ta ongi :) Mees, kui su naabriks on silmipimestavalt kauni hingega naine, kelle naha alla sa hirmsasti pugeda soovid, kingi talle esmalt kaardimäng „Tark naine taskus“. Viisakusest kutsub naabrinaine sind ka esimesele mängule.

Üheskoos avastate, et võiks filmindusest rohkem teada. Siit siis järgmine käik – kutsu ta enda juurde kinoõhtule või minge välja filmi vaatama! Ja tee ühise õnne leidmise nimel ongi avatud.

Kui naabrinaine on hea maitsega ja armastab mõnikord koos sinuga klaasikest veini degusteerida, siis kingi talle kangiga korgitser. See on mugav ja praktiline abimees veini avamiseks väikese vaevaga. Kui tal korgitser juba olemas on, siis veini juurde kuuluvad ka pisikesed suupisted, väga stiilne juustualus koos juustunoaga sobiks selleks igati.

Lõpetuseks

Ideid kingitusteks on muidugi küll ja veel, kuid loodame, et said oma peas tekkinud ummikseisu veidi hajutada meie poolt pakutud ideedega. Väga hea meelega ootame ka sinu mõtteid ja ettepanekuid, millega kingitus naisele kinginimekirja veel pikemaks ja asjalikumaks muuta! Kirjuta meile julgelt!
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee