kingiabi@kingiabi.ee
Tel 6 00 55 13
Tel 7 33 94 40

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus tublile naisele

Eelmisel korral jagasime mõtteid ja soovitusi meeste teemadel. Sel korral on fookuses naised.

Nagu ka meeste puhul, katsusime ka naisi omavoliliselt veidi raamidesse suruda ja mõtlesime neile välja „teemad“. Kuid otseloomulikult oleme me kõik kordumatud ja kõige parema kingi saab siiski inimest ennast tundes ja teades, mis teda huvitab, millised on huvid, mis tal kodus juba olemas on ja nii edasi. Kuid väikeseid vihjeid saavad kindlasti kõik ka allolevast artiklist.
Kui sul on oma soovitusi ja häid näpunäiteid, jaga neid julgelt meiega!

Mida kinkida Saunanaisele?

„Naised saunas rääkisid...“. See on küll veidi mõruda maitseline ja halvema tähendusega väljend, kuid annab aimu sellest, et juba ammustest aegadest on naised ja saun koos käinud. Ja kui neil on veel aega arutada igasugu maailma teemadel, tähendab see seda, et saunas ei käidud lihtsalt kiirelt pesemas. Üks korralik naistesaun sisaldab endas rohkelt iluprotseduure ja rituaale.

Seega, alustame sellest, et saunanaisele kulub marjaks ära üks korralik saunamüts. Ikka selle jaoks, et oma kauneid kiharaid kuuma eest varjus hoida. Kui nö. ülemine ots on nüüd kaitstud, on seda vaja teha ka lavale lähemail asuva kauni istmikuga. Selleks soovitame üht lõbusa sõnumiga istumise alust lavale.

sauna istumisalus

Et kogu seda rahu, vaikust ja mõnusat olemist veelgi hubasemaks muuta, kuulub saunanaise arsenali kindlasti ka leilivõlur. Nii nagu saunanaise kodus valitseb kord, on see ka tema saunas. Seega üks kena ja praktilise disainiga aroomipudeli hoidja on kinkimiseks alati hea valik. Vihjena olgu öeldud, et Eesti saunatajate meelisaroomideks on kujunenud õun, jasmiin, roheline tee ja lavendel.

Kui nüüd meeldiv keskkond on saavutatud, tuleb asuda asja kallale ehk siis keha puhtaks! Kogu selle keemiat täis pesuvahendite hulgas on endiselt au sisse jäänud naturaalne, kodune ja äärmiselt mõnus saunamesi. Meel on nahka puhastav, värskendav, toniseeriv, niisutav, jumet säilitav ja elastsust andev toime. Meie pakutav saunamesi sisaldab ka tilgakest männitõrva ja linaõli.

Mida kinkida Nutinaisele?

Ei, ei, me ei pea siinkohal silmas tarku ja nutikaid naisi. Miks? Põhjus lihtne – kõik naised on omal viisil nutikad ja targad, seega eraldi kategooriat nende jaoks vaja ei ole!

Meie peame silmas siin aga neid naisi ja nende kinke, kelle elu sõltub paljustki nutiseadmetest. Siin on otseloomulikult A&O see, et nutivahendid pidevalt täis oleks. Ja selleks on üks väga vahva abivahend – päikesepaneelidega laadija. Suudab laadida mitut seadet korraga, näeb hea välja ja on lihtsalt väga omapärane! Kaasa haaramiseks sobib aga silmapaistev kullakangi meenutav akupank.

Mida kinkida Ärinaisele?

Mida kinkida naisele, kellel justkui kõik võimalused omale asjade soetamiseks olemas? Eks ikka midagi uuenduslikku!

Puidust lipsudega mehi oleme küll ja küll näinud, aga naisi? Kas teadsite, et ka spetsiaalselt naistele on nad olemas? Väga stiilne, eks?!
kikilips naisele (siidist lehviga)

Sinna juurde ka üks puidust pross ja tähelepanu kinkijale on garanteeritud!

Aga mida kinkida Naabrinaisele?

Tundub veidi konksuga küsimus? Seda ta ongi :) Mees, kui su naabriks on silmipimestavalt kauni hingega naine, kelle naha alla sa hirmsasti pugeda soovid, kingi talle esmalt lauamäng „Kust ma seda kuulsin“. Viisakusest kutsub naabrinaine sind ka esimesele mängule.

Üheskoos avastate, et võiks filmindusest rohkem teada. Siit siis järgmine käik – kutsu ta enda juurde kinoõhtule või minge välja filmi vaatama! Ja tee ühise õnne leidmise nimel ongi avatud.

Kui sul on aga lihtsalt tore naabrinaine, kellelt on vahepeal vaja soola ja pipart laenata, soeta oma koju kommijagaja. Kommikarp igakord tänutäheks on ju pisut palju, üks komm aga üleandmiseks imelik. Las naabrinaine paneb ise oma õnne proovile ja võlub kommipurgist iga kord ühe kommi välja.
Ideid kingitusteks on muidugi küll ja veel, kuid loodame, et said oma peas tekkinud ummikseisu veidi hajutada meie poolt pakutud ideedega. Väga hea meelega ootame ka sinu mõtteid ja ettepanekuid, millega kinginimekirja veel pikemaks ja asjalikumaks muuta! Kirjuta meile julgelt!
Tallinn

Suur-Sõjamäe 4
I korrusel Lennujaama poolses küljes Euronicsi kõrval
E-P 10-21
tel 56 836 205
tallinn@kingiabi.ee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee