kingiabi@kingiabi.ee
Tel 6 00 55 13
Tel 7 33 94 40

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

3 kingitust ülemusele

Kas teile ka tuttav olukord, kus ülemuse sünnipäev on lähenemas aga mida ei ole, on kingitus. Veel hullem, puudu ei ole mitte kink ise vaid lausa idee, mida ülemusele kinkida!

Ainsa lohutusena saame öelda, et ärge muretsege, te ei ole ainus. Õigemini, te olete oma kinki otsiva kollektiiviga üks enamusest. Vähe on neid töökohti, kus ülemus ja nö. alluvad tunnevad üksteist läbi ja lõhki ning kingituse tegemine on puhas poes käimise küsimus.

Aga ilma pikema jututa. Kogusime kokku 3 ideed, mida järgmisel korral ülemuse sünnipäeva eel kingitusena kaaluda. Valiku langetasime selle põhjal, mida meie kliendid selle tähtsa päeva puhul ise enim kinkinud on.

Kingituste klassika – kvaliteetne märkmik „Hetk iseendale“

Meie valikust leiad nii kalendermärkmiku kui ka niiöelda lahtiste kuupäevadega märkmiku. Viimasel juhul saab ülemus oma sissekandeid teha endale meelepärasel päeval kirjutades kuupäeva reale ise käesolev kuupäev.

Märkmik aitab ülemusel mõtestada oma ootusi. Olgu need seotud siis töö või eraeluga, paberile sobivad nad mõlemad. Samuti on tal võimalus seada eesmärgid eesootavaks kuuks ning loomulikult meeles pidada oma tähtsad igapäevased sündmused. Hea mõte on juba ette ära täita näiteks tema enda olulised tähtpäevad – sünnipäev, nimepäev, perekonnaga seonduv jms. See lisab kingile personaalsust veelgi.
hetk iseendale märkmik

1. Elegantne veekarahvin

Tänapäeval on ju väga palju räägitud vee tähtsusest ja sellest, et vett tuleb ikka rohkem juua. Seega üks viisakas ja kena veekarahvin sobiks su ülemuse töölauale nagu valatult. Meie valikus on kaks ekstravagantset veekarahvini. Üks neist elegantse disainiga ja käsitsi valmistatud, teine modernne ja efektne LED-valgustusega pudel. Viimase puhul on ühtlasi nii äärmiselt praktilise kuid samas ka moodsa lauakaunistusega, mida on paslik töölaual hoida ka siis, kui päevane veenorm on juba saavutatud.
veekarahvin

Akupank ja päikesepaneelidega laadija

Praegusel tihedal nutiajastul võib vaid unistada, et mobiiltelefonide ja teiste seadmete akud kestaks kauem kui päeva. Hea kui nad õhtunigi vastu peavad.

Seetõttu on äärmiselt praktiliseks kingiks nii akupank kui ka silmapaistva disainiga multilaadija.

2. Akupank Kullakang

Huumorit mõistvale ülemusele sobib äga hästi kingituseks kullakangi meenutav akupank.
akupank kullakang
Akupangale on sisseehitatud 2200mAh aku, mis võimaldab asukohast sõltumatult laadida sinu ülemuse nutitelefoni üks kord, kuid täielikult. Uuesti täislaadimise aeg on 3-4 tundi. Akupank ühildub nii iPhone kui Android telefoniga, samuti mitmete muude laadimist vajada võivate seadmetega.

Niisiis, kui su ülemuse töö nõuab palju telefoni teel suhtlemist, ja ta unustab või lihtsalt ei ole aega kontoris telefoni akut laadida, on akupank talle suurepärane valik.


3. Päikesepaneelidega laadija Suntree

Kas su ülemus veedab palju aega kontoris ja aega laadimiseks jagub? Sel puhul sobib talle akupangast paremini efektne päikesepaneelidega laadija.

laadija päikesepaneelidega

XD Design Eco tootesarja kuuluv Suntree laadija on kasutajasõbralik, energiasäästlik ning taaskasutatavatest materjalidest valmistatud. Seega on ohutu nii loodusele kui keskkonnale.

Puutüve kujuline laadija sobib nii mobiiltelefoni, MP3, telefoni kui ka iPodi laadimiseks. Kui esimesel korral on päikesepaneelidega laadija vaja täita elektrienergia abil, siis edaspidi hakkab laadija ennast täitma päikesevalguse abil.

Laadimiskiirus sõltub sellest, kui palju laadija lehtede kaudu valgust kätte saab. Täis laaditud Suntree laeb seejärel telefoni sama kiiresti nagu elektrivoolus laadijagi.

Miks mitte ärikohtumistel pakkuda tassi kohvi asemel partneritele ka oksakest on laadimispuul? :)

Kokkuvõtteks

Nii palju kui on inimesi (loe:töökollektiivi suurus) on ka erinevaid arvamusi. Ühist keelt on raske leida. Nagu naljaga pooleks öeldakse siis kahel eestlasel on vähemalt kolm erinevat arvamust.

Seega loodame, et saime teile anda mõne mõtte puhuks, kui ülemusele kingiideed vaja otsima on hakata. Hea meelega ootame ka kõigi teie mõtteid ja arvamusi teemal - mis on kõige parem kink ülemusele?

Tallinn

Suur-Sõjamäe 4
I korrusel Lennujaama poolses küljes Euronicsi kõrval
E-P 10-21
tel 56 836 205
tallinn@kingiabi.ee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee