kingiabi@kingiabi.ee
Tel 6 00 55 13
Tel 7 33 94 40

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus õpetajale

Õige pea saabub kätte aeg, kus hakkab taaskord pihta lõpetamiste periood. Sellega alustavad lasteaiad, kus saadetakse viimase rühma lapsed pidulikult kooliteele. Järgnevad põhikooli ja gümnaasiumi lõpupeod.

Kogu selle rõõmuga kaasneb ka parasjagu palju toimetusi alates peokohtade valikust lõpetades kingitustega lõpetajatele ja nende õpetajatele.

Käesolevas kirjatükis soovimegi lihtsustada teie väljakutseid just selle viimase osas – kingitused õpetajatele. Ehk leiate ka teie enda rühmale või klassile just nende mõtete seast oma õpetajale sobivaima kingi, mis teid tema mõtetes kannaks veel pikki aastaid.

Mida kinkida õpetajale?

Tänapäeval on üha laialt levinum, et minnakse lihtsama vastupanu teed. Kogu kingituse tegemine piirdub vaid selle aruteluga, et millise kaubanduskeskuse või teenusepakkuja kinkekaart sel korral kinkida ja mis saab selle väärtuseks.

Jah, lahendus on lihtne kuid saadav emotsioon õpetaja jaoks pigem ühekordne. Pikemaid ja kauneid mälestusi esile kutsuvaid hetki sellest tihtipeale ei tule.

Seepärast soovitame teil mõelda just klassikaliste nö. päris kinkide peale, mis jäävad õpetajaga kaasas käima mitmeteks aastateks.

• Tark Pudel

Alustame sellest, et mõeldes sõnale „õpetaja“ kangastub meie meeltesse kindlasti esimeste seas sõna „tarkus“. Seega oleks väga asjakohane kingitus õpetajale tarkuseid täis Tark Pudel. Mõnikord jääb iseenese teadmistest väheks ja tuleb pöörduda endast targemate poole. Tark pudel peidab endas ajatuid tsitaate suurtelt mõtlejatelt, kirjanikelt ja riigitegelastelt. Kinkides õpetajale selle pudeli, saab ta igal hommikul Tarkusepudelist võtta sedelirulli ja oma päevale nutika alguse anda.Ka mitmed teised häid soove ja õnne edastavad armsad kinkepudelid on siin kindlasti omal kohal.

• Fotoalbum

Kui soovite oma vahvast lasteaiarühmast või klassist koostada õpetajale armas ülevaade koosveedetud aastatest, on fotoalbum just õige valik. Koguge kokku pildid, kus õpetaja on aastate jooksul kaadrisse jäänud, printige need välja ja südamlik kingitus ongi valmis.

Kaasake tegevusse nii lapsed kui lapsevanemad, paludes neil otsida salvestatud piltidest üles just need, kust ka õpetajat leida võib.

fotoalbum

Väga armas mõte on ka see, kui piltide esitlemiseks kasutada klassikalist fotoalbumit, mille lehtedele pildid ise liimida tuleb. Sel juhul võiksite koostada albumi lausa raamatu vormis, kus ühele lehele asetate suurema pildi, kõrvale lehele (või sama lehe alla) aga lapse oma käega kirjutatud head soovid. Eriti vahva oleks, kui iga laps leiaks pildi, kus ta on koos õpetajaga... :).

Sellise raamatu koostamisel sobivad lisaks fotoalbumile ka klassikalised külalisteraamatud.

• Auhinnad

Üks vahva idee oleks õpetajale teha ka karikas, vimpel või miks mitte lausa Oscar! Peale saab kenasti graveerida lõpetamise aasta, õpetaja ja lasteaia / kooli nime. Samuti võib sinna lisada auhinnavääriliseks peetud saavutuse kirjelduse – „Parim õpetaja“, „Aasta õpetaja“ jne.
Ka kaunis tänuplaat õpetaja koju seinale või riiulile asetamiseks oleks äärmiselt tore meenutus.

tänuplaat

• Raamatu järjehoidja

Kaks asja, mis ka kindlasti üheskoos käivad, on raamatud ja õpetajad. Õpetajad loevad neid palju nii kodus kui tööl. Enamasti ei saa raamat aga ühe hooga läbi loetud ja sel juhul ongi abiks nägusa disainiga järjehoidjad.

Roostevabast terasest järjehoidjale võiks kindlasti peale graveerida lasteaiarühma nimi või kooli lõpetanud lennu number. Samuti mõned head sõnad õpetajale, kes lapsi mitmeid aastaid hoidis, õpetas ja juhendas just tänu raamatutest saadud tarkuste abil.

raamatu järjehoidja

Kokkuvõtteks

Taaskord tuleb nentida, et lõppude lõpuks ei ole kõige olulisem kingituse rahaline väärtus vaid sellest saadav emotsioon. Seega kõik, mis tuleb südamest, ja õpetajale mõeldes, leiab kindlasti ka sooja vastuvõtu tema enda poolt.

Tuult tiibadesse kõigile lõpetajatele ja nende toredatele õpetajatele!

Tallinn

Suur-Sõjamäe 4
I korrusel Lennujaama poolses küljes Euronicsi kõrval
E-P 10-21
tel 56 836 205
tallinn@kingiabi.ee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee